Кошик
510 відгуків
+380935339233
+380995555596
УкраїнаКиївул. Богатырская, 33 Киев, 02000
Интернет магазин SKYNCONTROL
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Презервативи Durex Fun Explosion Bag ОРИГІНАЛ (40 презервативів), фото 2

Презервативи Durex Fun Explosion Bag ОРИГІНАЛ (40 презервативів)

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Все те, що необхідно!

Пакет Durex Fun Explosion містить чотири типи презервативів від Durex, що означає, що у вас буде презерватив для кожного настрою.
Іноді стає нудно використовувати один і той же презерватив все час, і вам потрібно якась зміна. У цьому пакеті ви знайдете барвисті, тонкі і ребристі і пунктирні презервативи, так що у вас буде презерватив для кожного випадку.
Цей пакет містить такі презервативи:
• 10 x Durex Полуничний аромат (червоний)
• 10 x Durex Pleasure Me (Pleasuremax)
• 10 x Durex Intimate Feel (Elite)
• 10 x Durex Feel Ultra Thin (Fetherlite Ultra)

 • Натуральне відчуття
 • 10 х додаткових вологих
 • 10 х ребристих і з пухирцями
 • 10 х ароматизованих
У добірці Durex Fun всі популярні презервативи об'єднані Durex. Фрукти, Емоції, Pleasuremax.
 • Гладка поверхня
 • З мастильною плівкою для легкого використання і комфортного відчуття
 • прозорий без запаху - з додатковим змащенням
 • Тонкі і чутливі, але надійні.
 • Ширина: 56 мм (відчуття Durex ультра: 52 мм)
 • Довжина: 205 мм
 • Товщина стінки: 0,067
 • Аромат: змішаний
 • Мастильні матеріали: Так
 • Форма: циліндричний
 • Матеріал: Натуральний каучуковий латекс.
 • Найчастіше підробляють Durex Classic, Durex Elite, Durex Extra Safe, Contex Lights, Contex Classic і Contex Romantic Love. Підробки виробляються на фабриках в Південно-Східній Азії — Китаї, на Тайвані і в Індії. Закупівельна ціна такого товару в 4-5 разів нижче ціни на оригінал, тому такі презервативи часто з'являються в магазинах. Виробники контрацептивів регулярно оновлюють дизайн упаковки саме в цілях боротьби з підробками.

  Несправжні презервативи помітно відрізняються від оригінальних: погана мастило, дешевий латекс, який може викликати алергію. Їх не перевіряють з допомогою електроніки, тому вони не можуть вважатися надійним засобом захисту.

 • Ми розповімо вам, як і з чого виробляють ОРИГІНАЛЬНІ презервативи, і які тести ми проводимо, щоб забезпечити їх високу якість, не просто дотримуючись міжнародні стандарти, але і перевищуючи їх!

  Саме тому мільйони людей у світі вибирають «Durex»!

  Як виробляють презервативи

  Виробництво всіх презервативів починається приблизно однаково: щоб надати стабільність і міцність латексу, в його склад додаються хімічні речовини, після чого суміш нагрівається (це називається первинної вулканізацією). Під час цього процесу відбувається реакція між хімічними речовинами та каучуком, що входять до складу латексу, щоб зробити презерватив більш міцним, надійним і обладаюшим низьким алергенним потенціалом.

  Після цього ми знову проводимо ретельну перевірку отриманого матеріалу.

  Потім латекс розміщується у великі накопичувальні резервуари з контрольованою температурою.

  В латекс занурюється безперервна низка чистих скляних форм, які покриваються латексом.

  Форми обертаються для рівномірного розподілу латексу.

  Після того, як перший шар висох, форми занурюються в латекс повторно.

  Потім форми відправляються в піч для вулканізації каучуку – під час цього процесу завершуються хімічні реакції, спрямовані на забезпечення необхідної міцності і еластичності латексних презервативів.

  Нарешті, презервативи знімають з форм, промивають для видалення розчинних у воді речовин і посипають фармакологічно безпечним порошком.

  Перевірка, перевірка

  Латексні презервативи залишають приблизно на два дні для дозрівання.

  Потім настає черга електронної випробувальної машини, яка перевіряє презервативи на наявність отворів і інших виробничих дефектів. Після перевірки презервативи відправляються в машину для індивідуальної упаковки у фольгу.

  Одночасно у фольгу впорскується необхідні лубриканти і ароматизатори.

  Фольга запаюється і на неї наноситься штамп з номером партії і терміном придатності. Зразок фольги перевіряється на предмет протікання та інших дефектів.

  Презервативи «Durex» спеціально упаковуються у фольгу квадратної форми. Ми довели, що така форма упаковки надає менше тиску на презервативи порівняно з прямокутної, — зараз це галузевий стандарт.

  Запаковані у фольгу презервативи «Durex» поміщаються в коробки, готові до відправки споживачеві.

  Отже... майже готово...

  ...перед відправкою презервативів із заводу ми проводимо остаточну перевірку, щоб переконатися, що вони відповідають національним і міжнародним стандартам (застосовним щодо презервативів із латексу). Крім того, вони повинні пройти тести на успішне відповідність більш суворим стандартам якості «Durex».

  Випробування, які ми проводимо, і причина таких випробувань

  Електронна перевірка: кожен презерватив перевіряється на предмет отворів, дефектів та інших недоліків.

  Перевірка на пропускну здатність води: кожен місяць зразки презервативів в кількості більш 2 000 000 штук наповнюються водою і підвішуються на одну хвилину, щоб перевірити їх на наявність протікань.

  Тестування повітрям: кожен місяць зразки презервативів в кількості приблизно 500 000 штук проходять випробування повітрям для перевірки на міцність та еластичність (міжнародний стандарт для латексу: 18 літрів. Мінімальний стандарт Durex: 22 літри. Як правило, презервативи Durex витримують до 40 літрів повітря).

  Якщо презервативи не проходять одне з цих випробувань, знищується вся партія, яка може налічувати до 432 000 презервативів!

  Увага до деталей і дотримання суворих стандартів призвели до того, що національні і міжнародні наглядові органи, міністерства охорони здоров'я, лікарні, дослідники та вчені часто звертаються до «Durex» за консультаціями.

  Вони знають... і ми знаємо... що ви можете довіряти «Durex».

Основні
Виробник  Durex
Кількість в упаковці40 шт.
Ширина56 мм
 • Ціна: від 390 грн.