Продавець "SKYNCONTROL" Интернет магазин розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
513 відгуків
+380935339233
+380995555596
УкраинаКиївул. Богатырская, 33 Киев, 02000
Интернет магазин SKYNCONTROL
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Планування сім'ї,тести і монітори.

Тест на овуляцію і вагітність – це найдоступніший і простий спосіб визначити стан організму - готовність до овуляції, підтвердити факт вагітності, або спростувати його в домашніх умовах. Для проведення аналізу не потрібна особлива обстановка, складна процедура – все зручно, досить швидко.

Визначення овуляції: домашні тести на овуляцію

Кожен цикл у яєчниках жінки в результаті гормональних процесів відбувається дозрівання одного фолікула. Дуже рідко – двох або більше.

 

Детальну інформацію про менструальному циклі можна знайти у статті "Сприятливі дні для зачаття".

По мірі дозрівання фолікула в його клітинах виробляються жіночі гормони – естрогени. І чим більших розмірів досягає фолікул, тим більше його клітини виробляють естрогенів. Коли рівень естрогенів досягає рівня, достатнього для овуляції, відбувається різкий викид лютеїнізуючого гормону (ЛГ), після чого протягом приблизно 24-48 годин відбувається розрив фолікула (овуляція) і готова до запліднення яйцеклітина спрямовується в маткову трубу – на зустріч з чоловічими сперматозоїдами. Період розвитку фолікула може відрізнятися не тільки в різних жінок, але навіть у однієї – в різних циклах.

Саме на визначенні моменту різкого збільшення рівня ЛГ в сечі і грунтується дію сучасних домашніх тест-смужок на овуляцію.

З якого дня починати тестування?

День початку тестування потрібно визначати залежно від тривалості вашого циклу. Першим днем вашого циклу є день, коли почалася менструація. Довжина циклу – кількість днів, що пройшли від першого дня останньої менструації до першого дня наступної.

Якщо у вас регулярний цикл (завжди однакової тривалості), то починати робити тести потрібно приблизно за 17 днів до початку наступної менструації, оскільки фаза жовтого тіла (після овуляції) триває 12-16 днів (в середньому, зазвичай – 14). Наприклад, якщо звичайна довжина вашого циклу – 28 днів, то тестування потрібно починати з 11-го дня, а якщо 35 – з 18-го.

Якщо тривалість циклу постійна – виберіть самий короткий цикл за останні 6 місяців і використовуйте його тривалість для обчислення дня, коли почати тестування.

При відсутності регулярності та наявності великих затримок – використання тестів без додаткового контролю за овуляцією і фолікулами не є розумним. Як з причини їх високої вартості (при використанні тестів раз у кілька днів овуляцію можна пропустити, а використання цих тестів кожен день – себе не виправдає), так і при низькій надійності (див. нижче – "Помилкові результати").

Для зручності ви можете скористатися нашим календарем планування, який допоможе розрахувати приблизні терміни овуляції і графік тестування як для регулярного, так і для плаваючого циклу.

При щоденному використанні (або навіть 2 рази на день – вранці і ввечері) домашні тести дають добрі результати, особливо, спільно з УЗД. При використанні ультразвукового контролю, можна не витрачати даремно тести, а почекати, поки фолікул досягне приблизно 18-20 мм, коли він здатний овулировать. Тоді можна починати робити тести кожен день.

Використання тесту

Тести можна проводити в будь-який час дня, але по можливості слід дотримуватися одного і того ж часу проведення тесту. При цьому, щоб концентрація гормону в сечі була найбільш високою, бажано утримуватися від сечовипускання як мінімум протягом 4-х годин і уникати надмірного споживання рідини перед початком тестування, оскільки це може призвести до зменшення концентрації ЛГ в сечі і знизити достовірність результату.

Найкращий час для тестування – ранок.

Оцінка результатів

Оцініть результати тесту і порівняйте лінію результату з контрольною лінією. Контрольна лінія використовується для порівняння з лінією результату. Контрольна лінія з'являється у вікні завжди, якщо тест був проведений правильно.

Якщо лінія результату значно блідіша, ніж контрольна лінія, значить, викид ЛГ ще не відбувся, і тестування потрібно продовжувати. Якщо лінія результату така ж або темніше, ніж контрольна лінія, значить викид гормону вже стався, і протягом 24-36 годин у вас настане овуляція.

Найбільш підходящі для зачаття 2 дні починаються з того моменту, коли ви визначили, що викид ЛГ вже стався. Якщо статеві зносини відбудеться в найближчі 48 годин, ваш шанс завагітніти буде максимальним. Після того, як ви визначили, що викид відбувся, вже немає необхідності продовжувати тестування.

Планування статі дитини

Заздалегідь запланувати народження дитини певної статі неможливо, але існує теорія, згідно якої в найбільш близькі до овуляції дні збільшується ймовірність зачаття хлопчика, а в найбільш віддалені — дівчинки. Таким чином, для підвищення ймовірності народження хлопчика необхідно утримуватися від сексу, поки тест на овуляцію показує негативний результат. Для підвищення ймовірності народження дівчинки, навпаки, необхідно припинити сексуальні контакти відразу ж, як тільки тест покаже позитивний результат. Однак, цей метод не може забезпечити 100% надійність.

Помилкові результати

На жаль, тести на овуляцію показують не саму овуляцію, а зміна рівня лютеїнізуючого гормону (ЛГ) в динаміці.

Значительный подьем ЛГ очень характерен для фазы овуляции, однако, сам подъем ЛГ не дает 100%-гарантию, что подъем гормона связан именно с овуляцией и овуляция состоялась. Повышение уровня ЛГ может иметь место и в других ситуациях – при гормональной дисфункции, синдроме истощения яичников, постменопаузе, почечной недостаточности и т.д. Таким образом, при любой временной или постоянной дисфункции тесты могут давать ложноположительные результаты, если уровень гормона повышен.